Suzuki çıldırdı; Suzuki Swift fiyatlarında efsane indirim

Türkiye’deki operasyonlarına devam eden Japonya merkezli otomotiv devi Suzuki, satışlarını arttırmak için önemli bir kampanya başlattı.

Bu kampanya kapsamında popüler otomobili Swift‘in fiyatlarını güncelleyen şirket, tüketicileri memnun etmeyi başardı. Elbette otomobilin fiyat detaylarına haberimizin içerisinde değiniyor olacağız. Ancak dilerseniz ilk olarak araçtan kısaca bahsedelim.

Suzuki çıldırdı! Suzuki Swift fiyatlarında efsane indirim!

Suzuki Swift bir B hatchback otomobili olarak karşımıza çıkıyor. Bu da aracın kendi segmentinde Renault Clio, Hyundai i20 ve Volkswagen Polo gibi ciddi rakiplerle karşı karşıya olduğu anlamına geliyor.

Peki ama Suzuki Swift bu ciddi rakipler karşısında nasıl tutunuyor veya tutunabiliyor mu? Aslına bakarsanız söz konusu otomobilin satış performansı ülkemizde pek de parlık değil. İşte bu sebeptendir ki Suzuki, aracın satışlarını arttırmak adına harika bir indirim kampanyası başlatmış vaziyette.

Suzuki Swift bütün donanım paketlerinde 1.2 litrelik hibrit motor ve CTV tam otomatik şanzımanla beraber geliyor. Bu motor ve şanzıman ikilisi hem belirli bir performansı sağlarken hem de ekonomik yakıt değerleri veriyor.

Otomobilin bagaj hacmiyse maalesef 242 litre ile segment standartlarının bir hayli gerisinde. Ancak bu durum arka koltuğa geçince ferah bir yaşam alanıyla karşılaşmanızı da sağlıyor. Gelelim şimdi dilerseniz en merak edilen konuya yanı fiyatlara. Detaylara hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

1.2 MHEV CVT GL Hibrit Techno Otomatik Tek Renk

Fiyatı: 998.000 TL

1.2 MHEV CVT GL Hibrit Techno Otomatik Çift Renk

Fiyatı: 1.008.000 TL

1.2 MHEV CVT GLX Hibrit Premium Otomatik Tek Renk

Fiyatı: 1.098.000 TL

1.2 MHEV CVT GLX Hibrit Premium Otomatik Çift Renk

Fiyatı: 1.108.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x